Pogotowie elektryczne

Zakres działań

Usługa Pogotowia Elektrycznego ma za zadanie usuwanie awarii elektrycznych u klienta w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od chwili złożenia zlecenia.

Często mamy do czynienia z sytuacją gdy w najmniej oczekiwanym momencie dochodzi do awarii instalacji elektrycznej co uniemożliwia nam normalne funkcjonowanie. Wtedy bardzo ważne jest żeby usterka usunięta była jak najszybciej. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Państwa usługę Pogotowia Elektrycznego 24H. Dzięki mobilności i profesjonalnej kadrze fachowców jesteśmy w stanie w ciągu jednej doby, pozbyć się twojego problemu z prądem. Każdą awarię usuwamy przy użyciu własnych materiałów lub materiałów klienta.

Usługę Pogotowia Elektrycznego 24h można aktywować poprzez kliknięcie czerwonego przycisku na stronie startowej i wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Prosimy o dokładne wypełnianie wraz ze zdjęciami gdyż jest to podstawa do przyjęcia przez nas zlecenia. Po zgłoszeniu awarii dostaniesz od nas drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia wraz z orientacyjna ceną naprawy, terminem usunięcia awarii oraz kontaktem do przydzielonej ekipy realizującej dane zlecenie.

 

Cennik i Dojazd

Zakres działania – Poznań, Zielona Góra, Leszno, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, Powiaty wolsztyński, nowotomyski, grodziski, poznański, leszczyński, kościański, wschowski, nowosolski.

Koszt dojazdu do klienta – 100zł 

Koszty naprawy wyliczane są indywidualnie na poziomie zlecenia. 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.